W mediach

Telewizja, radio, prasa

logo wp.tv

Dr Jan Gietka w porannym programie telewizji WP na temat WZW A

Jeden z hepatologów naszej Poradni, dr Jan Gietka wystąpił 29.07.2017 w porannym paśmie publicystycznym telewizji wp.tv, w którym odpowiedział na pytania dotyczące epidemii WZW typu A, którą obserwujemy w Polsce od początku 2017 roku. Zapraszamy do oglądania programu. Rozmowa z udziałem doktora Gietki od minuty 09:43.

oglądaj

logo abc zdrowie

Dr Jakub Klapaczyński na temat naszej wątroby

Dr Jakub Klapaczyński ponownie w roli eksperta hepatologa portalu abczdrowie.pl. Nasz konsultant wypowiedział się w kwestii bólów w prawym nadbrzuszu oraz populacji szczególnie narażonych na choroby wątroby. Zapraszamy do lektury

czytaj

logo polskie radio

Jan Gietka o wątrobie w magazynie Eureka w PR1

20.07.2017 w magazynie naukowym Eureka w Programie 1 Polskiego Radia na temat funkcji, lokalizacji oraz chorób wątroby wypowiadał się dr Jan Gietka z Przychodni Hepatolodzy. Zapraszamy do wysłuchania audycji klikając link poniżej.

odsłuchaj audycję

logo-mpd

Hepatolodzy w Medycynie po Dyplomie

W październikowym numerze z roku 2016 najważniejszego polskiego periodyku dla internistów - Medycyny po Dyplomie - dr Jan Gietka i dr Jakub Klapaczyński przedstawili swoje własne podejście do leczenia stłuszczenia wątroby, aktualne wytyczne dotyczące leczenia oraz diagnostyki. Artykuł został wybrany na temat numeru.

zobacz zdjęcie

logo-olivia

Dr Jan Gietka wyjaśnia tło bólów brzucha w prawym nadbrzuszu w magazynie Olivia

W kwietniowym numerze magazynu Olivia dr Jan Gietka przedstawił tło najczęściej stwierdzanych dolegliwości bólowych, kłujących w prawym nadbrzuszu.

czytaj artykuł

logo tvp2

Jak regenerować wątrobę w okresie świątecznym? W TVP2 wypowiadał się dr Jan Gietka

Tym razem dr Jan Gietka odpowiadał na pytanie o to jak wątroba radzi sobie z wysiłkiem jakim są święta i zabawa sylwestrowa: "Pamiętajmy o tym, że to jest narząd, który zniesie ogromnie dużo, ale pozwólmy mu potem trochę odpocząć". Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy.

zobacz video

logo tvp2

Dyskusja o detoksykacji wątroby w TVP 2 z udziałem doktora Jana Gietki

Doktor Jan Gietka wziął udział w porannej dyskusji dotyczącej skuteczności metod detoksykacyjnych wątroby. Dyskusja z udziałem psychodietetyka pojawiła się w porannym programie Pytanie na śniadanie w drugim programie Telewizji Polskiej.

zobacz video

logo tvp2

Doktor Jan Gietka o faktach i mitach dotyczących chorób wątroby w programie Pytanie na śniadanie w TVP2

O tym gdzie leży wątroba, czy boli oraz ile alkoholu można pić bezpiecznie mówi dr Jan Gietka z przychodni Hepatolodzy.pl w rozmowie z red. Anną Popek i red. Michałem Olszańskim w TVP2. Rozmowa została zarejestrowana dla porannego programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

zobacz video

logo tvpinfo

Wywiad doktora Jana Gietki dla TVP Info w porannym paśmie informacyjnym

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy dr Jana Gietki na temat wirusowych zapaleń wątroby. Rozmowa została przeprowadzona z okazji światowego dnia wirusowych zapaleń wątroby.

zobacz video

logo polskie radio

Wywiad doktora Jakuba Klapaczyńskiego dla Polskiego Radia

"Wątroba jest takim narządem, który boli zazwyczaj dopiero w momencie, kiedy jest już zniszczony. Sprawia to, że trzeba o nim myśleć przez cały czas" - powiedział doktor Jakub Klapaczyński podczas audycji na temat chorób wątroby w programie informacyjnym Polskiego Radia. Zapraszamy do zapoznania się z całą audycją.

odsłuchaj audycję

logo abc zdrowie

Komentarz doktora Klapaczyńskiego do portalu abcZdrowie.pl na temat wzw typu C

"Rozwija się w ukryciu, atakuje w najmniej spodziewanym momencie" - o podstępnym przebiegu wirusowego zapalenia wątroby typu C opowiedział portalowi abczdrowie.pl doktor Jakub Klapaczyński. W kolejnych wypowiedziach poruszył kwestie najczęstszych obecnie dróg zakażeń, leczenia i profilaktyki zakażenia.

czytaj artykuł

logo szugarfrik

Wywiad doktora Jana Gietki na temat stłuszczenia wątroby dla magazynu Szugarfrik

Niealkoholowa stłuszczeniowa choroba wątroby jest częstą kopatologią u chorych z cukrzycą. Co 8. chory z cukrzycą umiera z powodu choroby wątroby. Zależność między tymi dwiema chorobami wyjaśnił doktor Jan Gietka w wywiadzie dla magazynu Szugarfrik.

czytaj artykuł

logo cukrzyca

Jak zapobiec rozwojowi marskości wątroby u cukrzyków tłumaczy w czasopiśmie CUKRZYCA dr Gietka

W czasopiśmie CUKRZYCA dr Jan Gietka przedstawił problem towarzyszącej cukrzycy choroby stłuszczeniowej wątroby. Choroba ta może prowadzić do marskości, która jest przyczyną śmierci u 1 na 8 osób z cukrzycą typu 2. Cały artykuł przedstawiono na stronie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

czytaj artykuł

logo vita

Dr Jakub Klapaczyński konsultantem artykułu w miesięczniku VITA

Tym razem artykuł o tym co jest zdrowe dla wątroby a co nie konsultował dr Jakub Klapaczyński. Zapraszamy do zapoznania się z tym przystępnie napisanym artykułem:

czytaj artykuł

logo zdrowie

Dr Jan Gietka ekspertem-hepatologiem w miesięczniku ZDROWIE

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat niealkoholowej stłuszczeniowej choroby wątroby, który ukazał się w numerze z listopada 2013. Ekspertem - konsultantem podczas tworzenia artykułu był dr Jan Gietka:

strona 1 strona 2 strona 3

logo radio pin

Wywiad dla RadiaPin na temat zagrożeń związanych z podróżami do krajów egzotycznych doktora Jana Gietki

Wywiad miał miejsce dnia 19.06.2013 i został nadany w popołudniowym paśmie publicystycznym.

logo superstacja

Wywiad doktora Jana Gietki do wieczornego wydania informacji w Telewizji Superstacja

Doktor Jan Gietka komentuje problem nadużywania leków przeciwbólowych i niewydolności wątroby w skutek zatrucia paracetamolem.

zobacz video