Blog

Aktualności, wydarzenia

2019

07.11.2019

Powrót doktora Jana Gietki do regularnego przyjmowania

Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że do regularnej pracy w przychodni po 2 miesiącach nieosiągalności wrócił doktor Jan Gietka. Zapraszamy do umawiania się na wizyty. W chwili obecnej terminy się nieco wydłużyły, jednak doktor Jan Gietka obiecał, że zrobi wszystko, żeby je skrócić w ciągu kilku tygodni.

20.08.2019

Dr Jan Gietka dostępny w ograniczonym zakresie we wrześniu i październiku 2019

Z uwagi na intensywne zobowiązania naukowe w okresie od 09.09 do 06.11.2019 dr Jan Gietka będzie konsultował w bardzo ograniczonym zakresie. Pierwszeństwo w zapisach będą mieli stali pacjenci doktora, a nowych pacjentów będzie konsultował jedynie w przypadku gdy pozostaną jakieś wolne godziny. Stali pacjenci mogą się nadal umawiać na konsultację, które przez najbliższe 2 miesiące będą się odbywać w środy rano i piątki po południu.

27.02.2019

FibroScan na stałe w Poradni Hepatolodzy!

Serdecznie zapraszamy na badania najnowszym aparatem FibroScan. Cieszymy się, że możemy teraz na własną rękę wykonać badanie u naszych chorych w cenach niższych niż gdzie indziej w Warszawie. Znając dokładną historię naszych chorych i aktualne badania możemy od razu zinterpretować wyniki badania. Nie musimy chorych wysyłać na badania w inne miejsca i dzięki temu możemy być pewni, że badanie zostało wykonane właściwie. Badania można wykonać praktycznie każdego dnia tygodnia. Zapraszamy chorych w celu sprawdzenia stanu swojej wątroby. W Przychodni korzystamy jedynie z bardziej wiarygodnej głowicy M, unikamy wykonywania badania głowicą XL. Z tego powodu u chorych ze znaczną otyłością uzyskanie wiarygodnego wyniku nie zawsze będzie możliwe. Oczywiście w takim przypadku opłata za badanie nie zostanie pobrana.
W przychodni Hepatolodzy badania elastograficzne wątroby są wykonywane przez lekarza – doświadczonego hepatologa, będącego certyfikowanym diagnostą badań FibroScanem z dużym doświadczeniem zarówno naukowym jak i praktycznym. Przed badaniem lekarz przeprowadzi krótki wywiad, a po badaniu otrzymacie Państwo dodatkowo krótki komentarz do swojego badania. Pracujemy na najnowszym aparacie firmy Echosens. W trudnych sytuacjach miejsce do wykonania pomiaru wyznaczamy drogą klasycznego badania ultrasonograficznego.

Wiele ważnych informacji na temat badania elastograficznego wątroby metodą FibroScan dostępnych jest w zakładce FibroScan.

02.02.2019

Przyjazd do Warszawy nie jest konieczny. Zapraszamy na telekonsultacje.

W ostatnich czasie konsultowaliśmy wielu chorych, którzy przyjechali do nas spoza województwa mazowieckiego. Nie zawsze są to konsultacje, na których konieczny jest nasz kontakt osobisty, a mamy często wątpliwości czy przyjazd tylu kilometrów był koniecznością. Z drugiej strony chorzy Ci nie znaleźli naszej oferty konsultacji internetowych.
Jeśli nie ma konieczności ustalania skomplikowanego leczenia wymagającego pisania recept, chcielibyśmy Państwa zaprosić do konsultacji drogą internetową, przez komunikator Skype. Pełna oferta dostępna jest w dziale: telekonsultacje

07.01.2019

Odwołane badania FibroScan w styczniu 2019

Najmocniej Państwa przepraszamy, ale niestety byliśmy zmuszeni odwołać zaplanowane badania FibroScanem w nadchodzącym tygodniu.