Blog

Aktualności, wydarzenia

2020

08.09.2020

Powrót do przyjmowania dr Jakuba Klapaczyńskiego

Po długim ograniczeniu pracy w przychodni z powodu jednoimienności swojego szpitala do pracy w przychodni wraca dr Jakub Klapaczyński. Serdecznie zapraszamy do umawiania się do tego znakomitego hepatologa.

23.07.2020

Badania kliniczne dla pacjentów z WZW typu B

Przychodnia Hepatolodzy, jako jeden z trzech ośrodków w Polsce, weźmie udział w badaniach klinicznych z użyciem jednej z najnowszych terapii przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B.
Od września do końca listopada przeprowadzimy rekrutację do badania z użyciem najnowszego rodzaju terapii przeciw wzw typu B - antysensownych nukleotydów. Lek ma na celu trwałe usunięcie antygenu HBs.
Zapraszamy zarówno chorych otrzymujących leczenie (bez wiremii) jak i chorych, którzy nigdy nie otrzymywali leczenia, mają HBV DNA>1500 i chcą spróbować najnowszych terapii. Badanie trwa rok, a dotychczasowe wyniki wskazują na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo badanej cząsteczki. Wszystkim chorym zapewniamy zwrot kosztów transportu na każdą wizytę w trakcie badania, nawet w przypadku odległości większych niż 200 km.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu: 534434443 oraz 575193732.

23.06.2020

Brak krwioupustów

Szanowni Państwo, w związku z trwającą pandemią COVID-19 Ministerstwo Zdrowia wprowadziło szereg ograniczeń dla pracowników medycznych. Niestety nasze pielęgniarki wykonujące do tej pory zabiegu krwioupustów otrzymały zakaz pracy w przychodniach. Z tego powodu na czas nieokreślony musimy wycofać się z wykonywania krwioupustów.

18.05.2020

Powrót do konsultacji

Uprzejmie informujemy, że od od czerwca wracamy do pracy w naszej przychodni. Zapraszamy do kontaktu z recepcją Poradni Hepatolodzy pod numerem telefonu: 22-8261160. W chwili obecnej możemy potwierdzić, że do konsultowania wraca dr Jan Gietka. O powrocie do pracy doktora Jakuba Klapaczyńskiego poinformujemy w oddzielnym wpisie.

13.03.2020

Tymczasowe wstrzymanie przyjęć

Drodzy pacjenci, w związku ograniczeniami i koniecznością izolacji zdecydowaliśmy się zamknąć naszą przychodnię. Wszystkie konsultacje zostają odwołane na długi czas walki z epidemią.