Blog

Aktualności, wydarzenia

2023

31.10.2023

Nowi specjaliści w naszym zespole

Do naszego zespołu dołączyła doświadczona specjalistka w obrębie hepatologii, dr Dorota Orzechowska. Od wielu lat związana jest z Oddziałem Hepatologii Państwowego Instytutu Medycznego przy ul. Wołoskiej 137 gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wątroby, wykonuje biopsje diagnostyczne wątroby, w tym zmian ogniskowych tego narządu, paracentezy oraz badania FibroScanem. Jest również wykładowcą dla studentów oraz lekarzy innych specjalności, których uczy nowoczesnego podejścia do chorego z chorą wątrobą. Dr Orzechowska będzie przyjmować w naszej poradni w piątki. Podczas swoich konsultacji będzie mieć do dyspozycji FibroScan i USG. Serdecznie zapraszamy do umawiania się do naszej nowej specjalistki.


08.02.2023

Urlopy lekarzy Poradni

W dniach 10-18.02.2023 obaj nasi hepatolodzy będą na urlopach zimowych. Uprzejmie prosimy o zapisywanie się na czas po feriach.


20.01.2023

Oporne na leczenie pierwotne zapalenie dróg żółciowych

W bieżącym roku ropoczniemy rekrutację do kolejnego badania dla chorych z pierwotnym zapaleniem dróg żółciowych. Tym razem chorzy będą mogli skorzystać z leczenia jednym z najbardziej obiecujących leków stosowanych w leczeniu PBC. Do badania rekrutujemy chorych z oporną na leczenie chorobą, co przejawia się utrzymującą się podwyższoną aktywnością fosfatazy zasadowej.

Badanie jest w pełni bezpłatne, a faza leczenia będzie trwać kilka miesięcy. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego z doktorem Janem Gietką.


10.01.2023

Punkt pobrań krwi w Przychodni

Serdecznie zapraszamy do korzystania z punktu pobrań w naszej przychodni czynnego w godzinach 8-16. W swojej ofercie mamy praktycznie wszystkie niezbędne badania konieczne w diagnostyce hepatologicznej - od prostych badań biochemicznych (aminotransferazy, fosfataza zasadowa), poprzez wysokospecjalistyczne parametry (ceruloplazmina, miedź w dobowej zbiórce moczu, autoprzeciwciała) aż do badań genetycznych (testy w kierunku zespołu Gilberta, hemochromatozy i innych chorób). Gwarantujemy, że ceny wysoko zaawansowanych badań będą wyraźnie niższe niż w innych punktach pobrań krwi w Warszawie.